Nieuwsbrief februari 2008

Het jaar 2008 is goed begonnen voor ons! Onze aanvraag tot aanpassing van bestemming is goedgekeurd. Dat betekent dat wij tot uiterlijk december 2012 het clubhuis van de scouting mogen gebruiken als school. Het is prachtig gelegen aan de rand van de Bosjes van Poot, op loopafstand van strand en duinen! We hebben nu 5 jaar de tijd om een geschikte eigen lokatie te vinden, een fantastisch vooruitzicht!



Veel leesplezier,
Names De Vrije Ruimte

  Nieuwsitems:

Zwangerschapsverlof Lotty
Dinsdag 19 februari gaat Lotty met zwangerschapsverlof. Zij verwacht half april haar tweede kindje.

Eerste workshop intuïtie: stenen & schelpen
Donderdag 21 februari om 11.00 uur gaan we van start met de eerste workshop in een reeks van vier waarin onze leerlingen begeleid worden in het verwoorden van hun intuïtie die van nature aanwezig is. De reeks is ontwikkeld samen met Claudia Zwart van www.totara.nl

Welzijn en motivatie in het onderwijs
Wil je graag meer weten over de theorie achter factoren competentie, autonomie en sociale verbondenheid? Ga naar www.alledagenpauze.nl of lees het boek 'alle dagen pauze', verkrijgbaar via dezelfde website of bij ons. Het boek biedt je een gedegen analyse van de wetenschappelijke inzichten over onderwijs dat aansluit bij de natuurlijke ontwikkeling van kinderen.

Do schools kill creativity?
Inspirerende speech waarom onderwijs meer kan en moet doen met de creativiteit die de mensheid in zich heeft.

Klik op het logo hieronder!

Woensdag 20 februari
van 13.00-16.00 uur

Filosofisch café: café 5 februari: Kan je onbewust leren?

In het Filosofisch Café krijgen mensen (jong en oud) de gelegenheid om Vrije Ruimte te ervaren, om vragen te onderzoeken over de ontwikkeling van mensen en organisaties.

Klik hier voor meer info of om je aan te melden.

   
Voor meer info kunt ons mailen of de website bezoeken.
Meldt u zich hier af als u deze Nieuwsbrief niet wenst te ontvangen.